فروش به شرکت ها

در مجموعه بزرگ اینسرت تب امکان خرید آنلاین با ارائه پیش فاکتور و دریافت فاکتور رسمی با مالیات ارزش افزوده برای شما عزیزان محیا شده است. عزیزان توجه داشته باشید چنانچه محصول موردنظرتان را در وبسایت نیافتید میتوانید با راه های ارتباطی موجود تماس بگیرید تا ما محصولات را با بهترین قیمت در اختیار شما بگذاریم..

تامین ابزار و تجهیزات شرکت ها و کارخانجات

اینسرت تب در ابتدای ورود به بازار ابزار با عمده فروشی ابزار برای تامین ابزار، دستگاه ها، ابزارهای مصرفی و تجهیزات صنعتی شرکت ها و کارخانجات کار خود را آغاز نمود و به شرکت های بزرگی مانند شرکت نفت و پتروشیمی، کشتی سازی، کارخانه فولاد، شرکت های تولیدی اروپایی داخل ایران و دیگر کارخانجات صنعتی و تولیدی با فروش ابزار عمده خدمت رسانی می نمود. با گذشت بیش از یک دهه از شروع به کار اینسرت تب امروزه شرکت ها و کارخانجات بسیاری مشتری و طرف قرارداد اینسرت تب هستند و با بهترین قیمت و شرایط ویژه ابزار و تجهیزات خود را تامین می کنند..

مشاوره فنی تخصصی رایگان

یکی از مشکلات شرکت ها در خرید و تامین ابزار، اطلاع از انواع ابزارهای موجود در بازار یا پیدا کردن ابزار مناسب برای انجام کاری خاص و یا انتخاب بهترین گزینه از میان چندین برند و مدل مختلف ابزار است. اینسرت تب با استخدام کارشناسان مختصص و با تجربه سعی در حل این مشکل نموده تا کلیه شرکت ها و کارخانجات تولیدی بتوانند برای خرید انواع ابزار آلات و تجهیزات مورد نیاز خود مشاوره فنی رایگان دریافت نمایند و بهترین ابزار و تجهیزات را به صورت ابزار عمده با توجه به نیاز و نوع کار خود انتخاب و خریداری نمایند..

ارائه فاکتور رسمی

یکی دیگر از دغدغه های شرکت ها در تامین ابزارهای مورد نیاز، دریافت فاکتور رسمی با کسر مبلغ قانونی مالیات است. اینسرت تب تنها سایت فروش عمده ابزار آنلاین است که فاکتور رسمی به مشتریان خود ارائه میدهد و از این طریق شرکت ها می توانند بدون نگرانی از شرایط مالیاتی و دریافت فاکتور رسمی ابزار و تجهیزات خود را خریداری نمایند.

قیمت نمایندگی و فروش مستقیم

قیمت نیز از شرایط مهم شرکت ها در انتخاب یک فروشگاه به عنوان تامین کننده است که اینسرت تب با توجه به اینکه نماینده رسمی چندین برند معتبر بازار است و همچنین سال های سال تجربه حضور در بازار سنتی را دارد، توان بالایی در ارائه بهترین قیمت را دارد و شرکتها می توانند با بهترین قیمت ابزار های مورد نیاز خود را از اینسرت تب خریداری نمایند..

ارسال رایگان به سراسر کشور

ارسال رایگان به تمام نقاط کشور و تا دورترین شهرهای ایران یکی دیگر از خدمات اینسرت تب به مشتریان خود می باشد. کلیه خرید های بالای یک میلیون تومان شما از طریق پست جمهوری اسلامی ایران و یا از طریق باربری ها (به جز ارسال درب محل در شهر تهران و ارسال از طریق باربری تنها هزینه باربری از انبار تا باربری مقصد برای سفارش های بالای یک میلیون تومان رایگان است و کلیه هزینه های دیگر باربری اعم از بارگیری، تخلیه و نگهداری به عهده مشتریان محترم می باشد) به محل آدرس شما به صورت رایگان ارسال خواهد شد و با بسته بندی های مقاوم و مستحکم تحویل شما خواهد شد.

ارائه پیش فاکتور

در راستای فروش شرکتی و ارائه فاکتور رسمی، ارائه پیش فاکتور از خدمات متداول ابزار مارکت به شرکت ها و کارخانجات می باشد که قبل از خرید از طریق پیش فاکتور، استعلام قیمت انجام خواهد شد. سالهاست دپارتمان فروش شرکتی در اینسرت تب ایجاد شده تا شرکت ها و کارخانجات تولیدی و صنعتی بتوانند از امکانات و خدمات ویژه ابزار مارکت در فروش شرکتی مانند مشاوره تخصصی رایگان، ارسال رایگان به سراسر ایران، ارائه فاکتور رسمی و دیگر امکانات ویژه اینسرت تب استفاده نمایند. برای اطلاع از شرایط ویژه خرید و تامین ابزارهای مورد نیاز شرکت میتوانید با راه های ارتباطی از طریق سایت ، تلفن ها و خرید حضوری تماس حاصل نمایید.

برای دریافت پیش فاکتور با ایمیل info@inserttab.ir مکاتبه نمایید و یا از طریق واتس اپ با شماره 09145811149 با ما در تماس باشید.